Geldkrant:tips over geld en besparen

Van 27 maart tot en met 2 april was het de Week van het Geld. Geld is belangrijk. Je moet er goed mee omgaan. Daarom gaven we deze week de Geldkrant uit. In de krant staan tips om geld te besparen. Ook lees je hoe je verstandig met geld omgaat. Dat is altijd handig!

Geldkrant WSD

Laatste nieuws

Vereenvoudiging Wet banenafspraak

Vanaf 1 januari wordt de Wet banenafspraak stap voor stap eenvoudiger. De eerste wijzigingen hiervan gaan direct in. Deze aanpassingen helpen werkgevers om de arbeidsmarkt inclusiever te maken én zorgen voor een soepelere uitvoering. We zetten de belangrijkste punten voor je op een rij.

Ondernemen achter de schermen uit bij WSD

Wat gebeurt er eigenlijk bij WSD in Boxtel? 22 Leden van Ondernemersvereniging Liempde kregen een exclusief kijkje achter de schermen. Ook wethouder Mariëlle van Alphen en beleidsmedewerker Ruben van der Hoeven waren erbij. De reactie van de ondernemers? Verrast en enthousiast!