Waarom werken met mensen met een arbeidsbeperking

Voor werkgevers zijn er verschillende redenen om met mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt te gaan werken. Voor Defensie Oirschot was dat de Participatiewet. Wegenbouwer van Kessel had een social returnverplichting naar aanleiding van een aanbesteding en machinebouwer Kemabo had een tekort aan technische vakmensen. Alle drie de organisaties gingen met hun vraagstuk aan de slag. In dit korte filmpje zie je hoe dat in hun organisatie uitgepakt heeft. Met dank aan Locus voor het beschikbaar stellen van het filmmateriaal van Defensie.

Drie aanleidingen om met mensen met een arbeidsbeperking te werken

Sample

Plaats een reactie

Naam
E-mailadres
Persoonlijk bericht *

Deel dit artikel

Laatste blogs

Van vrijwilliger naar betaalde baan met hulp van WSD

Dankzij haar doorzettingsvermogen en de hulp van WSD vond Wafaa Ghali een fijne baan in de catering. Na jaren vrijwilligerswerk en het oefenen van de taal werkt ze nu met plezier bij Appèl.

Werken zonder Nederlandse taal

Wil je graag werken, maar spreek je (nog) niet veel Nederlands? Geen probleem! Bij WSD helpen we je om werk te vinden. Er zijn banen voor mensen die de taal nog leren. Samen kijken we naar wat jij kunt en wat jij wilt.